Latviešu jaunieši Honkongā ballējas uz pasaulē augstākās viesnīcas jumta
Publicēts 22. novembrī, 2011.
Diviem jauniešiem no Latvijas – Janai Laizānei un Tomam Īvānam – pagājušā mēneša beigās bija unikāla iespēja apmeklēt īpašu «Carlsberg» VIP ballīti Honkongā uz pasaules augstākās viesnīcas «The Ritz Carlton» jumta, kur par mūziku kā īpašais viesis gādāja pasaulslavenais dīdžejs Pols van Daiks.

Ļāvās pierunāties un pārsteidza

No 4. jūlija līdz 28. augustam ikviens, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu, varēja piedalīties foto/video konkursā, kura uzdevums bija pozitīvi pārsteigt, ievietojot «Carlsberg» mājaslapā kaut ko interesantu. «Liels paldies jāsaka draugam Aigaram Lazdiņam. Viņš bija tas, kurš pats piedalījās šajā konkursā un pastāstīja par to arī man,» savu pieteikšanos konkursā atminas Jana Laizāne, viena no uzvarētājām. «Nodomāju – kāpēc gan nepamēģināt?! Tā kā es zināju, ka mans draugs ir ļoti talantīgs, tad pastāstīju par savu vēlmi piedalīties «Carlsberg» rīkotajā konkursā,» teic Jana. «Man patīk dzīvot skaisti un izjusti, tā arī tapa video,» atklāja Toms Īvāns. «Katru dienu lūdzām draugiem, radiem un pat vecākiem par mums balsot un tikām līdz finālam, kur gan rādījām citu priekšnesumu, bet arī tajā Toms dejoja un lēkāja. Fināla uzvedums tapa vien divu stundu laikā tajā pašā dienā, turklāt pat pusstundu pirms uzstāšanās tajā ieviesām korekcijas,» stāstīja Jana.

Burziņš 2216 latu vērtībā

Konkursa finālā, kurš norisinājās klubā «Kaļķu vārti», žūrijas vērtējumā Janas un Toma komandas priekšnesums tika novērtēts visaugstāk, tāpēc ieguva galveno balvu. Tā bija brauciens divām personām uz «Carlsberg» VIP ballīti Honkongā, kas notika 21. oktobrī uz pieczvaigžņu viesnīcas «The Ritz Carlton» jumta. Kopējā balvas vērtība bija 2216 lati: tajā ietilpa lidojums turp un atpakaļ biznesa klasē, transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ, viesnīca (divas naktis), kabatas nauda (katram 300 lati), ieeja VIP ballītē, ceļojuma apdrošināšana un vīzas. «Pirmajā vakarā iztērējām kādus 50 latus, otrajā – arī tikai nedaudz, un pēdējā dienā bija tik daudz palicis pāri, ka pat nezinājām, ko ķert un grābt. Latvijā palikušie draugi, kas palīdzēja mums tikt līdz uzvarai, kā arī mājinieki tika dāsni apdāvināti,» palepojas Toms.

Katrā valstī savi noteikumi

Latviešu jaunieši ballītē iepazinušies ar vairākiem līdzīgu konkursu uzvarētājiem citās valstīs un uzzinājuši, ka citur bijuši atšķirīgi noteikumi un atšķirīgas gaumes uzvarētāju izvēlē. «Piemēram, somiem bija jāpiezvana uz radio staciju un jāpiesaka savs talants: uzvarēja meitene, kas māk dejot kā Maikls Džeksons. Portugālē vajadzēja vienkārši aizsūtīt īsziņu ar tekstu «Es gribu braukt uz Honkongu!», un braucēji tika izlozēti. Zviedriem bija kaut kas līdzīgs mums, tikai viesnīca cita, turklāt viņi uz Honkongu atlidoja lielākā skaitā, kā saliedēta komanda, kas papildina viens otru,» stāstīja jaunieši.

Breiko, gatavo vai... guļ

Jana Laizāne un Toms Īvāns ir rīdzinieki. Jana studē Ekonomikas un kultūras augstskolā, kā arī strādā, bet brīvo laiku vislabprātāk velta... gulēšanai. Tomu, iespējams, kādreiz nākotnē varētu redzēt kādā no ēdienu gatavošanas mākslas raidījumiem, jo viņš ir pavārs, kuram turklāt šī ir sirdslieta. Paralēli pavārmākslai Toms breiko, tomēr nesen iestājies tautas deju kolektīvā «Bitītes», par ko pats ir sajūsmā.

Foto: Vakara Ziņas


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: